فروش عمده پنیر پیتزای پروسس
پنیر پیتزا پروسس عمده
2022-11-09
پنیر کولبی‌جک
انواع مختلف پنیر را بشناسید
2023-02-27

پنیر پیتزای تاپینگ عمده

پنیر پیتزا در جهان با تنوع بالایی تولید می‌شود، یکی از نواع پنیر؛ پیتزا پنیر تاپینگ می‌باشد علی رغم اینکه اخیرا به جمع خانواده پنیر پیتزا اضافه شد است، به دلیل خواص و فواید آن با استقبال بالایی مواجه شده است. با توجه به استقبال مصرف کنندگان ایرانی نسبت به این پنیر، امکان تولید و فروش عمده پنیر پیتزای تاپینگ در کشورمان نیز فراهم شده است.
پنیر پیتزای تاپینگ از چربی گیاهی فراوری شده و ترانس چربی کمی دارد و فاقد کلسترول است، این موضوع به تنهایی دلیل خوبی برای جایگزینی پنیر تاپینگ با پنیر موزارلا و پروسس است. از سوی دیگر لزوم توجه به تناسب اندام در دوره ای که انسان‌ها کمترین تحرک فیزیکی را دارند مزید بر علت شده است که، پنیر تاپینگ باسرعت بالایی محبوبیت پیدا کند.

عرضه عمده پنیر پیتزای تاپینگ از سوی شرکت نوین نسیم ارومیه که تولید کننده فرآورده های لبنی می‌باشد، سبب شده که مصرف کنندگان به راحتی به این محصول مغذی و محبوب دسترسی پیدا کنند. پنیر پیتزای تاپینگ تولید شده با نام تجاری عاج و سهولان در بسته بندی های یک، دو و دو نیم کیلویی عرضه می‌شوند. خرید عمده پنیر پیتزای تاپینگ برای مصرف کنندگان و حتی فروشندگان بسیار به صرفه است، البته باید قبل از خرید عمده پنیر پیتزا شرایط نگهداری آن را نیز فراهم نمایید.

اعطای نمایندگی فروش پنیر پیتزا

نوین نسیم (برندهای عاج و سهولان)

علاقه مندان به اخذ نمایندگی فروش پنیر پیتزا می‌توانند فرم درخواست نمایندگی را تکیمل نماید و یا با نوین نسیم ارومیه تماس حاصل فرمایید.

دمای مناسب در نگهداری طولانی مدت انواع پنیر پیتزا -۱۸ درجه سانتیگراد است که این دما نباید به طرف مثبت برود. چنانچه دمای -۱۸ فراهم نباشد پنیر پیتزا به مرور زمان بی کیفیت ودر نهایت فاسد خواهد شد. همچنین در مصارف خانگی مشاهده شده که در هربار آشپزی پنیر پیتزا را از فیزر خارج کرده و پس از اسفاده مجددا به فریزر منتقل می‌شود. این ار باعث دیفراست شده پنیر شده و پنیر در نهایت کیفی ائلیه را نخواهد داشت. بهتر است در زمان استفاده از آن، قبل از گرم شدن پنیر پیتزا به انداره کافی از بسته بندی خارج کرده و سریعا به فریزر منتقل کنید.

شرکت نوین  نسیم ارومیه علاوه بر عرضه پنیر پیتزای تاپینگ به بازار داخلی، توانسته استانداردهای مورد نیاز جهت صادرات را نیز اخذ نماید. پنیر پیتزای تاپینگ عاج و سهولان هم اکنون در بازار کشورهای عراق و پاکستان عرضه می‌شود، تداوم و کسب سهمیه از بازار این کشورها نشان از کیفیت بالای محصولات عاج و سهولان دارد. صادرات محصولات لبنی گامی مهم در رشد وشکوفایی اقتصادی کشور محسوب می‌شود.

لیست محصولات پنیر پیتزای نوین نسیم

پنیر پیتزای تاپینگ برند عاج و سهولان

سفارش عمده محصول

نام کامل همراه با پسوند

لطفا صبر کنید

دیدگاهتان را بنویسید