شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا

پنیر پیتزا
پنیر پیتزای موزارلای ویژه عاج ۵۰۰ گرم
2022-08-23
غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا
طرز تهیه غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا
2022-08-31

شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا

شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا

تاریخچه پنیر پیتزا در جهان و ایران

محبوبیت و لذت بی نظیر پنیر پیتزا در جهان موجب شده که خواندن درباره تاریخچه آن نیز جالب باشد، برخلاف باور عمومی که پنیر پیتزا را به کشور ایتالیا نسبت می‌دهند، باید بدانید که پنیر پیتزا یک پنیر آمریکایی است. محبوبیت جهانی پنیر پیتزا باعث شده که در تقویم رسمی یک روز را به آن اختصاص دهند و روز ۵ سپتامبر را روز جهانی پنیر پیتزا بنامند. در کشور ما ایران نیز دو نوع پنیر پیتزا تولید و در طبخ پیتزا استفاده می‌شود. اولین نوع آن، پنیر پیتزای پاستافیلا یا موزارلا که به عنوان پنیر پیتزای اصلی شناخته می‌شود و دومی پنیر پیتزای پروسس است که پروتئین و چربی خود را از موادی مانند کازئین، کازئینات و روغن می‌گیرد. تعداد کارخان های تولید کننده پنیر پیتزا در ایران بسیار بالا هستند. در این قسمت برخی از معتبرترین شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا را که در حوزه صنایع لبنی فعال هستند را ذکر کره‌ایم.

شرکت فرآورده‌‌های لبنی نوین نسیم ارومیه با تولید سه نوع پنیر پیتزای موزارلا، پروسس و تاپینگ هم به بازار داخلی و هم بازار خارجی ارائه می‌کند.

برند–۹۵۹۵

برند ۹۵۹۵ تولید کننده پنیر پیتزا


گروه کارخانجات احیانان ایرانیان با نام تجاری ۹۵۹۵ از سال ۸۹ فعالیت خود در زمینه تولید پنیر پیتزا و برخی از ملزومات تهیه پیتزا را آغاز نمود. این برند با تبدیل یک واحد تولیدی کوچک به واحدی توانمند در زمینه تولید کنندگان پنیر پیتزا، خمیر یوفکا، خمیر پیراشکی و خمیر پیتزا رشد پرشتاب و موفقی را تجربه کرده است. طی فعالیت پرفروغ از تکنولوژی روز و افراد توانمند در جلب رضایت مشتریان خود بهره گرفته است.
برند کالین

برند کالین


شرکت درین پودر فعالیت خود در تولید لبنیات را با عنوان لبنیات کالین از سال ۱۳۸۰با هدف تولید محصولات سالم و ایجاد نوآوری در ای حوزه آغاز نمود. با ابتکار در بسته بندی کره حیوانی به پیشرو در صنعت لبنیات کشور مقلب گردد این شرکت چنین عنوان می‌کند که با نوآوری و دانش محصولات لبنی مختلفی را به سفره مصرف کنندگان افزوده است. در راستای این هدف تلاش شده که محصولات مدرن و هماهنگ با بازارهای جهانی در سطح کیفی بالا عرضه شوند.

لیست محصولات لبنی تولید شده با برند تجاری کالین به این شرح است: انواع پنیر پیتزا و صبحانه، خامه، کره و پودرهای خوراکی که با بهترین کیفیت ممکن با دستگاه های مدرن در کارخانه درین پودر تولید می‌شوند

برند-نوین-نسیم

برند عاج و سهولان


شرکت تولید کننده فرآورده های لبنی نوین نسیم از سال ۸۱ فعالیت رسمی خود آغاز نموده است. از ابتدای فعالیت، در زمینه تولید پنیر پیتزا نیز فعال بود و برندهای نام آشنای عاج و سهولان از محصولات این کارخانه پنیر پیتزا هستند.

نوین نسیم ارومیه با بهره گیری از فناوری به‌روز و کسب استانداردهای بین المللی و ملی در تلاش است سرانه مصرف فراورده های لبنی با کیفیت را با محوریت پنیر پیتزا افزایش دهد. بکارگیری نیروی انسانی خلاق، کوشا و متخصص درتمام سطوح از مهمترین ارکان نوین نسیم در رسیدن به هدف ارتقای کیفیت زندگی و سلامت جامعه می‌باشد.

کارخانه پنیر پیتزا

برند بوردا


کارخانه گلزار دامغان تولید کننده محصولات لبنی با نام تجاری بوردا یکی از شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا در کشور می‌باشد. این کارخانه محصولات لبنی از جمله دوغ، ماست، پنیر و پنیر پیتزا را با استفاده از تجهیزات به روز و کیفیت بالا تولید می‌نماید. دو نوع پنیر تولید این کارخانه تولید پنیر پیتزا؛ پنیر پیتزای پروسس و پنیر لاکتیکی هستند.
برند-تکین

برند تکینشرکت پونک شیر خاوران در سال ۱۳۸۳ با فعالیت در زمینه تولید مواد غذایی با نام تجاری تکین آغاز بکار کرد. این شرکت خود را یکی از متخصصین در زمینه تولید انواع پنیر پیتزا معرفی نموده است، پروسس، موزورلا و پنیرهای طعم دار در کنار خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی ازجمله محصولات برند تکین هستند. شرکت پونک شیر خاوران با بهره‌گیری از پیشرفه‌ترین و بروزترین دستگاه‌ها در پروسه تولید محصولات خود کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کند.
برند چوپان

برند چوپان


صنایع تولید لبنیات و بستنی چوپان از سال ۱۳۷۶ با تولید اختصاصی شیر و ماست عالیت رسمی خود را آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر با داشتن بیش از ۸۰۰ کارمند به همراه تولید بیش از ۷۰ نوع محصول از جمله بهترین تولیدکنندگان محصولات لبنی در کشور به شمار می‌آید.

شرکت صنایع لبنی در باره کیفیت محصولات خود چنین می‌نویسد که؛ محصولات بصورت پاستوریزه و هموژنیزه و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده هستند. این محصولات شامل شیر، شیرکاکائو، انواع ماست (ست، همزده، موسیر و چکیده)، دوغ، انواع پنیر پیتزا و پنیر صبحانه، خامه و خامه طعم دار و انواع بستنی می‌باشند.

برند-پنیک

برند پنیک طوس


شرکت لبنی آتی شمال خراسان با نام تجاری پنیک طوس خراسان از سال ۱۳۸۵ در صنعت تولید پنیر پیتزا فعالیت خود را آغاز نمود. محصولات این شرکت در دو نوع خانگی و رستورانی بسته بندی می‌شوند، در مراحل تولید و بسته بندی از تجهیزات بروز و فناوری پیشرفته استفاده می‌شود به امید جلب رضایت مصرف کنندگان محترم.
برند-دالیا

برند دالیا


شرکت صنایع غذایی دالیا در سال ۱۳۸۱ و با هدف تولید پنیر موزارلا تاسیس گردید. دالیا ازجمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین برند ها در بین مصرف کنندگان پنیر پیتزا به شمار می‌آید، این شرکت وفاداری و رضایت مشتریان را اثبات کننده کیفیت بالا و یکنواختی محصول طی سالیان عنوان نموده است. دالیا پنیر موزارلا و تاپینگ پیتزا در انواع و بسته بندی متنوعی به بازار عرضه می‌کند.
لوگو-پنیر-چناران

برند چناران تولید کننده پنیر پیتزا


مجتمع صنعتی فرآورده‏های لبنی چناران با برند تجاری چناران از سال ۶۶ در حوزه تولید تولید فراورده لبنی (پنیر پیتزا) آغاز نمود. این شرکت با درک تغییر در ذائقه مصرف کنندگان به تولید انواع پنیر پیتزا با نام های چناران، خاوران، نکیسا و شارک پراخت و در این مسیر توانست با تلفیق دانش و فناوری روز در تولید پنیر پیتزا رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.
برند-۲۰۲

برند ۲۰۲


شرکـت صنايع غـذایی پاک تليـسه از سال ۱۳۵۸ با نام تجاری ۲۰۲ در حوزه تولید فراورده های گوشتی فعالیت خود را آغاز نمود. با توسعه و نوآوری در زمینه تولید پنیر پیتزا، برگز، سوسیس و کالباس، بیکن و غذاهی آماده نیز تولید می‌نماید. در عرصه اولید مواد غذایی کیفیت راز بقای هر برند یا نام تجاری می‌باشد، فعالیت مستمر این شرکت گواه بر کیفیت و رضایت مشتریان است.
برند-آلیما

برند آلیما


برند آلیما یکی از شرکت های تولید کننده پنیر پیتزا فعالیت خود در زمینه تولید فراورده های لبنی از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی برتر آلمان محصولات متنوع و باکیفیتی را در خاورمیانه تولید و روانه بازار کرده است. پنیرهای این شرکت شامل پنیر صبحانه، آشپزی و مزه هستند که کیفیت برتر این تولیدات سبب شده که برد آلیما جزء برترین تولید کنندگان پنیر پیتزا به شمار آید.
برند-رامک

برند رامک


شرکت فرآورده های لبنی رامک تولیدکننده انواع محصولات لبنی و یکی از بزرگترین زیرمجموعه های هلدینگ دلتا فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۶۹ در استان فارس و شهر شیراز آغاز نمود. از جمله معروف‌ترین برند ها در بین مصرف کنندگان فرآورده های لبنی به شمار می‌آید. محصولات تولیدی این واحد با نام تجاری رامک شامل؛ پنیر پیتزا، پنیر، شیر، کره، دوغ، ماست، انواع نوشیدنی و … می‌باشند. کسب استانداردها و گواهی نامه های متعدد طی سالیان مهر تایید بر کیفیت و رضایت مصرف کنندگان هستند.
برند داسیله

برند داسیله


گروه صنعتی داسیله از سال ۱۳۹۰ وارد چرخه تولید محصولات لبنی شد، با بهره گیری از ماشین آلات مدرن، کارشناسان مجرب و مهندسین صنایع غذایی نام خود را در بین تولید کنندگان پنیر پیتزا جای داد. این شرکت با سیاست نظارت مستمر بر کیفیت و قیمت موفق به عرضه محصولی یکنواخت شده است که این تداوم کیفیت منجر به رضایت مصزف کنندگان شده است. برند داسیله در حال حاضر دو نوع نیر پیتزا با عنوان پنیر پیتزای موزارلا و پنیر پیتزای پروسس در بست بندی مخالف تولید می‌نماید.
برند دگا

برند دگا


شرکت هامون شیر سلماس با نام تجاری دگا از سال ۱۳۸۰ در شهرک صنعتی سلماس شروع به کار نمود. این شرکت پروانه های مختلفی (۲۰ پروانه مختلف) و سیستم های کیفی iso 9001:2008 و iso 22000:2005 در فضای تولیدی خود مستقر نموده است.

شرکت دگا موفق به کسب عنوان بهرین تولید کننده استان و واحد برگزیده سال ۱۳۸۸ در اداره استاندارد شده است. این شرکت کلکسیونی از انواع پنیر پیتزا را در لیست محصولات خود دارد، خمیر پیراشکی، انواع سس، خلال سیب زمینی و نان نیمه آماده از دیگر محصولات این شرکت هستند. شرکت دگا همچنین گواهی نامه شرکت Tuv آلمان، مشارکت با آلبرت انگلستان و آرم حلال که در فرهنگ ایرانی اسلامی دارای رتبه بالا است را در کارنامه خود دارد.

برند-۲۰۶

برند ۲۰۶ تولید کننده پنیر پیتزا


شرکت صنایع غذایی صدف ایوانکی با برند تجاری ۲۰۶ در سال ۱۳۸۲ به منظور تامین بخشی از نیازهای غذایی و لبنی کشور پا به عرصه ظهور نهاد. برند ۲۰۶ با هدف تولید مواد غذایی با کیفیف با بهره‌گیری از تجهیزات و دانش فنی روز اروپا فعالیت خود را آغاز نمود، اهمیت به کیفیت و سلامت مواد ائلیه و تولیدات این مجموعه توسط آزمایشگاه های کنترل کیفی مورد آزمایش قرار می‌گیرند. برند ۲۰۶ اکنون پنیر موزارلا، یوفکا، تاپینگ پیتزا، خمیر پیراشکی و خمیر پیتزا را به بازار عرضه می‌نماید.
برند-بp

برند ب آ


با همکاری ۵ متخصص از کشورهای آمریکا، کانادا و آلمان برند ب آ فعالیتش را در سال ۱۳۸۴ شروع کرد. این برند در ۷ گروه محصول اقدام به تولید مواد غذایی کرده است؛ کبابی ها، برگرها، سوخاری ها، سبزیجات منجمد، خانگی ها، فینگر فودها و پنیر پیتزا
حفظ کیفیت و رضایت مصرف کنندگان از محصولات برند ب آ باعث شده این شرکت سهم بزرگی از بازار مواد غذایی کشور را به خود اختصاص دهد.
برند-بعثت-لاهیجانیان

برند بعثت لاهیجانیان


فراورده های لبنی و غذایی بعثت لاهیجانیان با محوریت تولید انواع پنیر پیتزا در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. حفظ کیفیت و تداوم رضایتمندی مصرف کنندگان از نتایج درخشان هدفگذاری مدیریت و بخش کنرل کیفی این مجموعه تولیدی می‌باشد.

این شرکت طی سالیان توانسته تنوع پنیر پیتزاهای تولیدی را افزایش و در این مسیر موفق به اخذ سیب سلامت و چندین گواهینامه دیگرشده است. بهره‌مندی از بهترین مواد اولیه در خط تولید و افزایش کیفیت تولیدات این مجموعه از دلایل طعم لذیذ پنیر پیتزای بعثت عنوان شده است.

برند-کاله

برند کاله


شرکت لبنیات کاله از پیشگامان موفق عرصه محصولات لبنی به شمار می‌آید که از سال ۱۳۶۶ فعالیت پرثمر خود را آغاز نموده است. برند کاله با هدف ارتقای سبد غذایی مصرف کنندگان از روزانه ۳ لیتر شیر شروع کرده و اکنون با جذب ۲۵۰۰ لیتر شیر بصورت روزانه از تولید کنندگان برتر کشور محسوب می‌شود. به گزارش یورو مانیتوربرند کاله رتبه ۴۸ ام جهان در صنایع غذایی را کسب نموده است و ۷ سال تنها صادر کننده نمونه در فراورده های لبنی در ایران قرار دارد.
برند-شیرآوران

برند شیر آوران


شرکت گندمک توس با نام تجاری شیرآوران با تولید خمیر پیتزا پا به عرصه ظهور نهاد آغاز فعالیت از مجموعه از سال ۷۹ بود، در سال ۹۰ شرکت گندمک با هدف گسترش خدمات و تنوع بخشیدن به محصولات پنیر پیتزا، پنیر تست، پرورده و چند محصول فست فودی نیمه آماده را به لیست محصولات خود افزود. ۲۰ سال تجربه مدیران سبب شد تولید پنیر پیتزا با موفقیت درخشان همراه باشد و به سرعت تولیدات جدید نیز در بین سبد غذایی ایرانیان جتی بگیرند.
برند-مهرداد-شیر

برند مهراد شیر


صنایع شیر پاستوریزه مهراد شیر در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر با استفاده از دستگاه های بروزو پیشرفته وارد عرصه صنایع لبتی کشور شد. این شرکت در ابتدا (سال ۷۰) در زمینه تولید لبنیات به خصوص خامه قنادی فعالیت نمود پس از گذشت یکسال تنوع محصولات تولیدی را افزایش داده و در بین طیف محصولات، انواع پنیر پیترا نیز به چشم می‌خورد. این شرکت علاوره بر استاندارد های ملی چندین گواهی نامه ایزو نیز کسب نموده است.
برند-مانی-ماس

برند مانی ماس تولید کننده پنیر پیتزا


شرکت شیر پاستوریزه ارمغان در سال ۶۶ با نام تجاری مانی ماس با هدف تامین بخشی از نیازهای لبنی کشور راه اندازی شد. این شرکت به مرور زمان به توسعه و گسترش کارخانه تولیدی خطوط تولیدی جدیدی را راه اندازی نمود و محصولاتی مانند شیر، دوغ، ماست، پنیر، پپنیر پیتزا، پنیر خامه‌ای، کشک و… را نیز به لیست محصولات خود اضافه کرد. بدین ترتیب برند مانی ماس جزء تولید کنندگان پنیر پیتزا محسوب می‌شود.

کارخانه تولید کننده پنیر پیتزا در ارومیه

با عنایت به این نکته که برندهای مختلف در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ تولید کننده پنیر پیتزا هستند، شناخت برندهای معتبر به شما در انتخاب محصولی استاندارد و با کیفیت کمک می‌رساند. متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از سودجویان در کارگاه های غیر بهداشتی اقدام به تولید و عرضه محصولات لبنی می‌نمایند. این موضوع ارتباط مستقیمی با سلامت عمومی جامعه دارد در نتیجه شناخت برندهای معتبر در هر حوزه تولیدی ضروری می‌باشد.

شرکت نوین نسیم ارومیه با برندهای عاج و سهولان در جهت توزیع محصولات با کیفیت اقدام به فروش عمده پنیر پیتزا ، صادرات پنیر پیتزا و پذیرش نمایندگی از سراسر کشور می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید