پنیر تاپینگ
پنیر تاپینگ
2022-10-26
فروش عمده پنیر پیتزای پروسس
پنیر پیتزا پروسس عمده
2022-11-09

پنیر پیتزا موزارلا عمده

پنیر پیتزای عمده موزارلا

پنیر پیتزای موزارلا عمده

قدمت و محبوبیت پنیر پیتزای موزارلا یا موتزارلا در بین انواع پنیر پیتزا بیشتر است. ایتالیا به عنوان زادگاه اولیه این پنیر شناخته می‌شود، اولین بار از شیر بوفالوهای آسیایی تهیه شد. در گذشته های دور پنیر موزارلا به عنوان پنیر محلی و مناسب آشپزی شناخته می‌شد. پنیر موزارلا (موتزارلا (mozzarella را از شیرگاو یا شیر گاومیش به دست می‌آورند، فرایند تولید هر دو روش یکسان است اما پنیری که از شیر گاومیش به دست می‌آید به مراتب پرچرب تر از شیر گاو است. موزارلا عمده با قیمت مناسب وکیفیت مطلوب در شرکت نوین نسیم ارومیه

پنیر موزارلا از نوع خمیری می‌باشد که به عنوان مهمترین پنیر خمیری کشدار شناخته می‌شود، این پنیر منبع خوبی از کلسیم، پروتئین، نیاسین، فسفر، ریبوفلاوین، روی و پتاسیم، انواع ویتامین های A، B۳، B۱۲، B۲ و D است. میزان چربی موجود در آن نیز بین ۱۵ تا ۲۰ درصد است. خرید عمده پنیر پیتزای موزارلا و نگهداری اصولی آن می‌تواند در کاهش هزینه نقش مهمی ایفا نماید. امروزه بیشتر خانواده‌ها به دلیل مسائل بهداشتی و کاهش هزینه‌ها علاقه‌مند به تهیه پیتزا در خانه هستند از این رو خرید عمده پنیر پیتزای موزارلا می‌تواند کمک کننده باشد.

در همین راستا شرکت نوین نسیم ارومیه فروش عمده پنیر پیتزای موزارلا را در برنامه فروش خود جای داده است، فروشگاه‌های مواد غذایی، لبنیاتی‌ها، فروشندگان عمده پنیر پیتزا و خانواده ها می‌توانندبا خرید پنیر پیتزای موزارلا با دو نام تجاری عاج و سهولان با این شرکت همکاری داشته باشند. با توجه به کیفیت بالای محصولات این دو برند، شرکت نوین نسیم ارومیه اقدام به صادرات پنیر پیتزای عاج و سهولان نموده است.

انواع پنیر پیتزای موزارلا

در کشور آمریکا پنیر پیتزای موزارلا را بر اساس میزان چربی و رطوبت آن بهدو دسته تقسیم کرده‌اند.

پنیر موتزارلا با رطوبت بالا وبافت نرم: این پنیر به دلیل رطوبت بالا زمان نگهداری کوتاهی دارد و مانند پنیرهای تازه در سفره سرو می‌شود.

پنیر موزارلا با رطوبت پایینو بافت خشک: این نوع پنیر به معرف بهپنیر پیتزا می‌باشد، قابلیت رنده شدن دارد و زمان نگهداری ان بیشتر است.

پنیر پیتزای موزارلا در صورتی که با شیر تازه وکامل گاومیش تهیه شود کیفیت و مرغوبیت مطلوبی را دارد اما امروزه به دلیل کمبود شیر گاومیش از شیر گاو در فرآوری این پنیر استفاده می‌کنند. شیر  گاو چرب نیز صرفه اقتصادی نداشته و اغلب کارخانجات از ترکیب شیر گاو پرچرب و خامه پرچرب حیوانی استفاده می‌کنند. این ترکیب علاوه بر حفظ طعم پنیر چربی قابل قبولی هم به پنیر موتزارلا می‌دهد. میزان مجاز چربی در مواد غذایی خشک باید بیشاز ۳۰% باشد، درصورتی که این مقدار به ۴۰ درصد برسد پنیر پیتزا جزء پنیرهای با کیفیت به شمار می‌آید.

خرید بی واسطه از تولید کننده پنیر پیتزا

نوین نسیم (برندهای عاج و سهولان)

کسبه و فعالان در حوزه فروش پنیر پیتزا؛ شرکت نوین نسیم شرایط اعطای نمایندگی را در جهت افزایش تعامل سازنده تسهیل نموده است. 

لیست محصولات پنیر پیتزای نوین نسیم

پنیر پیتزای موزارلا برند عاج و سهولان

سفارش عمده محصول

نام کامل همراه با پسوند

لطفا صبر کنید

دیدگاهتان را بنویسید