شرکت فرآورده های لبنی نوین نسیم ارومیه که از فعالان صنعت مواد لبنی بوده ویکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای با کیفیت وقیمت مناسب با برندهای عاج وسهولان در ایران می باشد.

این شرکت در نظر دارد در بعضی از استانها به علاقمندانی که قصد همکاری دارند نمایندگی اعطا نماید. بنابراین کلیه عزیزانی که در زمینه فروش وتوزیع مواد غذایی فعالیت می نمایند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند. بدون شک همکاری با شما افتخاری بس بزرگ برای ماست با سپاس فراوان صنایع لبنیات نوین نسیم ارومیه


تماس با مانمایندگان مادرخواست نمایندگی

صنایع لبنیاتی نوین نسیم ارومیه

صنایع لبنیاتی نوین نسیم ارومیه در سال 83 با هدف تولید محصولات لبنی در سطح کشورافتتاح گردید.این شرکت یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای با کیفیت وقیمت مناسب با برندهای عاج و سهولان در ایران می باشد.ودراین راستاهدف عمده آن بالا بردن کیفیت وتوسعه تولید پنیر پیتزا باارزش غذایی بالاست که نقش مهمی در تغذیه سالم افراد جامعه خواهد داشت.وباتوکل به خداوسالها تجربه وپشتکارهمواره سعی وتلاش داشته که محصولات متنوع وبا کیفیت برای هرنوع ذوق وسلیقه ایرانی تولید کند.وبا به خدمت گرفتن خطوط پیشرفته واستفاده از فن آوری روز در تولید پنیر پیتزا، افتخارآن راداشته است که یکی از برترین تولید کنندگان انواع پنیر پیتزا در ایران باشد.

نوآوری، تحول گرایی، ارتقای کیفیت و مشتری مداری از جمله سیاست های مهم تولیدی شرکت نوین نسیم می باشد.وکلیه محصولات این شرکت با پروانه ساخت از وزارت بهداشت ونشان استاندارد ایران روانه بازار شده واستقرار سیستم های مدیریتی باعث ارتقای روزافزون کیفیت محصولات شرکت شده است.

این واحد صنعتی از حسن سلیقه شما برای انتخاب محصولات این شرکت کمال تشکر را داشته وخواهشمند است با ارائه پیشنهادات وانتقادات سازنده خویش مارا درارائه هرچه بهتر محصولات یاری فرمائید

 

............... کیفیت برتر شعار کاری ماست ...............

با ما در ارتباط باشید ... !