پنیر فتا چه کاربردهایی دارد؟

پنیر پیتزا
پنیر پیتزا
2021-05-19
پنیر پیتزا
پنیر پیتزای موزارلای ویژه عاج ۵۰۰ گرم
2022-08-23

پنیر فتا چه کاربردهایی دارد؟

تاریخچه پنیر فتا

آنچه که ما امروزه تحت نام پنیر فتا می شناسیم، برای یونانیان باستان کاملاً شناخته شده بوده است. حداقل از زمان هومر این نوع پنیر تهیه می شده است و در کتاب ادیسه بارها از آن سخن به میان آمده است. افسانه ها حاکی از این است که اولین بار، فردی به نام سیکلپ پلی فیموس Cyclop Polyphimos بود که پنیر را ساخت. او که شیر گوسفند را درون کیف ساخته شده از پوست حیوان حمل می کرد، پس از گذشت چند روز متوجه شد که شیر درون کیف او به ماده جامدی تبدیل شده، مزه ترشی پیدا کرده و می توان این ماده بدست آمده را به همین شکل حفظ کرد. نام پنیر فتا، به قرن ۱۷ برمی گردد و گرفته شده از روشی است که طی آن، پنیر را تکه تکه می کنند و آنها را داخل بشکه قرار می دهند. مقالات مفید: فرق پنیر فتا و پنیر سفید

لیست پنیر پیتزای تاپینگ برندهای عاج و سهولان

پنیر فتا درسالاد

کاربرد های پنیر فتا

پنیر فتا یک نوع پنیر سفید کاملاً از هم جدا شده است که در طعم و بافت آن قابلیت فوق العاده ای دارد. بدلیل ویژگی های خود، پنیر فتا در بسیاری از غذاها و وعده های غذایی گنجانده شده است. در زیر چند کاربرد مهم این پنیر ذکر شده است:

پنیر فتا در سالاد

پنیر فتا در سالاد می تواند به گیاهانی مانند فلفل دلمه ای، گوجه فرنگی و خیار اضافه شده و طعم فوق العاده ای به آن ببخشد.

پنیر فتا در پیتزا

با اضافه کردن پنیر فتا به کنار پنیر موزارلا، می توانید یک پیتزای جدید و بی نظیر ایجاد کنید.

پنیر فتا در غذاهای گرم

پنیر فتا معمولاً در غذاهای داغ مانند کوفته، پیوره، پلو و غیره اضافه می شود و طعم بیشتری به آن می بخشد.

پنیر فتا در پیش غذا

به عنوان مزه‌ای قبل از غذا، پنیر فتا با سبزیجات دلچسب و میوه‌های تازه مثل خیار ترش، گوجه، زیتون و بادمجان سرخ شده می‌توان مصرف کرد.

پنیر فتا برای تهیه کوکی و کارپتا

فتا در بسیاری از دسرها نیز استفاده می شود ولی در کوکی و کارپتا خصوصیت نرم کننده ای دارد که باعث می شود شیرینی شما برای مدت طولانی نرم بماند.

پنیر فتا میتوان به عنوان یکی از محبوب ترین پنیرهای مورد استفاده در دنیای بازیافت پنیر برساخته شود ، این روش تولید پنیرهای مردد به منظور کاهش هدر رفت پنیر و کنترل هزینه تولید بسیار مفید است. در کل پنیر فتا نوعی پنیر چرب و با طعم منحصر به فرد است که در طی تهیه غذاها و میل کردن به عنوان نوعی غذا یا پیش غذا استفاده می‌شود.

فروش عمده پنیر پیتزا

شرکت نوین نسیم به عنوان تولید کننده پنیر پیتزا آماده ارائه خدماتی همچون واگذاری نمایندگی پنیر پیتزا و یا فروش عمده‌ی پنیر پیتزای تاپینگ می‌باشد . جهت کسب نمایندگی فروش با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست نمایندگی یا سفارش عمده پنیر پیتزا را تکمیل و ارسال نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است