pasta طرز تهیه پاستا
طرز تهیه پاستا
2016-04-01
Mozzarella Cheese پنیر پیتزا یا موزارلا
پنیر موزارلا
2016-04-01

طرز تهیه خوراک بادمجان با پنیر

طرز تهیه خوراک بادمجان با پنیر پیتزا

در سراسر جهان غذاهای متنوعی با پنیرپیتزا تهیه می‌شوند و پنیر پیتزا به دلیل طعم بسیار لذیذی که به غذاها خصوصا فست فودها می‌بخشد مورد توجه آشپزان و سرآشپزان واقع شده است. خوراک بادمجان با پنیر پیتزا یکی از رسپی های پرطرفداران بین  مردم بخصوص کودکان است. برای تهیه این خوراک، ابتدا پیاز ها را نگین خورد کرده با کمی روغن تفت میدهیم سپس سیر های رنده شده را اضافه میکنیم بعد از کمی تفت سویا و گوشت چرخ کرده را اضافه مینمایم سپس ادویه ها را اضافه میکنیم بعد هم فلفل های نگینی را اضافه میکنیم در آخر رب گوجه فرنگی به آن اضافه کرده و تفت میدهیم.

بادمجان ها را بعد از شستن دو نیم کرده و سرخ میکنیم و همینطور کدو ها را سرخ میکنیم سپس یا یه قاشق کوچک داخل بادمجان ها و کدو ها را خالی میکنیم . و درون آنها را با مواد بالا پر کرده و روی آنها را با پنیر میپوشانیم و در ظرف مخصوصی که سس را از قبل آماده کرده ایم و در ظرف ریخته ایم می گذاریم .

سس مواد اضافه از شکم بادمجان و کدو ها را با گوجه های رنده شده وکمی سیر و نمک و فلفل و رب گوجه فرنگی تفت میدهیم و یک سس تقریبا رقیق بدست می آوریم.

بشتر بخوانید:  طرز تهیه خوراکی با پنیر گودا 

طرز تهیه خوراک بادمجان

مواد لازم جهت تهیه خوراک بادمجان با پنیر پیتزا

پیاز نگینی ۱ عدد
سیر ۴ حبه
سویا به مقدار لازم
گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم
فلفل دلمه بزرگ ۱ عدد
پنیر پیتزا به مقدار لازم
بادمجان ۲ عدد بزرگ
کدو ۱ عدد بزرگ
گوجه فرنگی ۴ عدد متوسط
نمک ” فلفل “ادویه کاری ” زرد چوبه به میزان لازم

مناسب برای ۴ نفر
مدت زمان آماده سازی: ۲۰ دقیقه
زمان پخت: ۱۵ دقیقه
کل زمان آشپزی: ۶۰ دقیقه

پنیر پیتزای سهولان

لیست محصولات عاج و سهولان

پنیر پیتزای عاج و سهولان با ارائه سه نوع پنیر پیتزا به صورت عمده و خرده در جهت تامین بخشی از نیاز بازار پنیر پیتزا فعالیت می‌نماید.
پنیر پیتزای عاج و سهولان
طرز تهیه خوراک بادمجان

دیدگاهتان را بنویسید