Camembert پنیر کاممبرت , پنیر کممبرت
پنیر کاممبرت
2016-04-02
محصولات عمده پنیر پیتزا
پنیر پیتزای پروسس عاج ۲٫۵ کیلویی
2016-11-04

اعطای نمایندگی پنیر پیتزا

در صورتی که درخواست نمایندگی پنیر پیتزا و پیوستن به خانواده بزرگ نوین نسیم را دارید فرم زیر را تکمیل نموده و سپس دکمه ارسال را بزنید کارشناسان ما با شما در اولین فرصت تماس خواهند گرفت .

بدون شک همکاری با شما افتخاری بس بزرگ برای ماست

با سپاس فراوان – صنایع لبنیات نوین نسیم ارومیه

درخواست نمایندگی

نام کامل همراه با پسوند

لطفا صبر کنید

شرایط کسب نمایندگی پنیر پیتزا از مجموعه نوین نسیم

اصولا جهت دریافت نمایندگی پنیر پیتزا در فروش محصولات تولیدی بایستی از طریق کارخانه تولید کننده آن محصول اقدام نمایید. پنیر پیتزا به عنوان یکی از پرفروش‌ترین ها در صنعت غذایی جهان شناخته می‌شود، از این رو اخذ نمایندگی از تولید کننده پنیر پیتزا منجر به سود آوری و محبوبیت کسب و کار شما گردد. پنیر پیتزا با عنوان پیتزا شناخته شد است اما بر کسی پوشیده نیست که پنیر پیتزا در بیشتر دستورهای غذایی منجر به لذیذتر شدن نتیجه خواهد شد. مانند بیشتر محصولات جهت اخذ نمایندگی پنیر پیتزا نیز قوانینی در بازار ایران وجود دارد در این قسمت برخی از مهمترین قوانین را عنوان نموده‌ایم.

• مشخص بودن تعداد سردخانه های زیر صفر
• مشخص بودن میزان تعهد خرید ماهانه پنیر پیتزا
• مشخص کردن تعداد نیروهای فعال در مجموعه
• مشخص نمودن تعداد و نوع خودروهای حمل یخچال دار
• مشخص نمودن مساحت دفتر فروش پنیر پیتزا

لازم به ذکر است که هر مجموعه تولیدی فعال در این زمینه جهت اعطای نمایندگی پنیر پیتزا شرایط و ظوابط منحصر به خود را دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت نمایندگی پنیر پیتزا در مجموعه نوین نسیم فرم مربوطه را تکمیل نمایید در کوتاه ترین زمان کارشناسان نوین نسیم با شما تماس خواهند گرفت.

لیست نمایندگان پنیر پیتزا

نمایندگی پنیر پیتزا

فروش پنیر پیتزا بسته ای در ایران

دو مدل برای عرضه پنیر پیتزا وجود دارد که در بازار ایران هر دو مدل شامل قالبی و رنده ای ارائه می‌شود. با توجه به ذائقه مصرف کنندگان ایرانی در استقبال همیشگی از پنیر پیتزای رنده شده این مدل سهم بیشتری از تولیدات نوین نسیم را به خود اختصاص می‌دهد. وزن بسته بندی پنیر پیتزای رنده شده در بازار ایران از تنوع بالایی برخوردار است، برای مصارف مختلف بسته بندی کوچک و بزرگ موجود است.

پخش عمده و اختصاصی پنیر پیتزا

در کنار گرفتن نمایندگی پنیر پیتزا جهت فروش جزئی این امکان وجود دارد که علاقه مندان به فروش عمده پنیر پیتزا جهت عرضه عمده آن با شرکت نوین نسیم همکاری نمایید. شناخته شدن به عنوان کسب و کاری که به شکل اختصاصی در حوزه پخش عمده پنیر پیتزا فعالیت می‌کند، بصورت ناخودآگاه شما را یکی از برندهای معتبر در سطح شهر معرفی می‌کند.
امروزه با توجه به فراگیری اینترنت در دنیا و فعالیت در فروش اینترنتی انواع مواد غذایی، پنیر پیتزا نیز به عنوان یکی از مواد غذایی پرطرفدار، این قابلیت را دارد که بصورت اینترنتی به فروش برسد. فروش اینترنتی با ایجاد یک فضای رقابتی در سطح ملی این امکان را به مصرف کنندگان می‌دهد که بتوانند فروشگاه های مختلف ارائه کننده پنیر پیتزا را از لحاظ قیمت، کیفیت، تعداد برندهای موجود، نحوه ارسال و … با یکدیگر مقایسه نمایند و در نهایت با توجه به شرایط خود در انتخاب فروشنده دقیق تر عمل کنند.

صادرات پنیر پیتزا

شرکت نوین نسیم ارومیه به عنوان یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای با کیفیت و قیمت مناسب با سابقه صادرات پنیر پیتزا موزارلا ، پروسس و تاپینگ به کشورهای عراق و پاکستان توانسته گام مهمی در جهت توسعه و رشد اقتصادی کشور بردارد . امید است با افزایش صادرات پنیر پیتزا به سایر کشورها تحول عظیمی در بخش صادرات مواد غذایی به وجود آوریم که به موجب آن محصولات ایرانی، رقابت‌پذیری بیشتری در بازارهای بین‌المللی داشته باشند.

همین الان نمایندگی معتبر در شهر خود باشید!

شرکت فرآورده های لبنی نوین نسیم یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزا عاج و سهولان در ایران می‌باشد. این شرکت در نظر دارد در جهت اشتغال زایی در برخی از استانها به فعالان و علاقه مندان این حوزه نمایندگی فروش پنیر پیتزا اعطا نماید. دعوت می‌کنیم از کلیه عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند جهت دریافت نمایندگی فروش با کارشناسان شرکت نوین نسیم تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید