صنایع لبنیاتی نوین نسیم ارومیه

صنایع لبنیاتی نوین نسیم ارومیه در سال 83 با هدف تولید محصولات لبنی در سطح کشور افتتاح گردید. این شرکت یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای با کیفیت وقیمت مناسب با برندهای عاج و سهولان در ایران می باشد و در این راستا هدف عمده آن بالا بردن کیفیت و توسعه تولید پنیر پیتزا باارزش غذایی بالاست که نقش مهمی در تغذیه سالم افراد جامعه خواهد داشت و با توکل به خدا و سالها تجربه و پشتکار همواره سعی و تلاش داشته که محصولات متنوع و با کیفیت برای هرنوع ذوق و سلیقه ایرانی تولید کند.وبا به خدمت گرفتن خطوط پیشرفته و استفاده از فن آوری روز در تولید پنیر پیتزا ، افتخار آن را داشته است که یکی از برترین تولید کنندگان انواع پنیر پیتزا در ایران باشد.

نوآوری، تحول گرایی، ارتقای کیفیت و مشتری مداری از جمله سیاست های مهم تولیدی شرکت نوین نسیم می باشد و کلیه محصولات این شرکت با پروانه ساخت از وزارت بهداشت و نشان استاندارد ایران روانه بازار شده و استقرار سیستم های مدیریتی باعث ارتقای روزافزون کیفیت محصولات شرکت شده است.

این واحد صنعتی از حسن سلیقه شما برای انتخاب محصولات این شرکت کمال تشکر را داشته وخواهشمند است با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در ارائه هرچه بهتر محصولات یاری فرمائید.


اخذ نمایندگی پنیر پیتزا

شرکت فرآورده های لبنی نوین نسیم یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای عاج و سهولان در ایران می‌باشد. این شرکت در نظر دارد در جهت اشتغال زایی در برخی از استانها به فعالان و علاقه مندان این حوزه نمایندگی فروش پنیر پیتزا اعطا نماید. دعوت می‌کنیم از کلیه عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند جهت دریافت نمایندگی فروش یا خرید عمده پنیر پیتزا با کارشناسان شرکت نوین نسیم تماس حاصل نمایند.