شرکت نوین نسیمشرکت نوین نسیم

صنایع لبنیاتی نوین نسیم ارومیه

شرکت فرآورده های لبنی نوین نسیم ارومیه پيرو اخذ جواز تاسيس شماره 5215/110 مورخه 1381/12/28 با شماره 6011 در اداره ثبت شركتهاي شهرستان اروميه به ثبت رسيده و در تاريخ 1383/03/13 پروانه بهره برداري بشماره 7278/110 از اداره كل صنايع استان آذربايجان غربي صادر و واحد از سه ماهه چهارم سال 1383 تا به امروز در حال فعاليت مي باشد.

این شرکت از فعالان صنعت مواد لبنی و یکی از پیشگامان تولید کننده پنیر پیتزای با کیفیت و قیمت مناسب با برندهای عاج و سهولان در ایران می باشد. در این راستا هدف عمده آن بالا بردن کیفیت و توسعه تولید پنیر پیتزا با ارزش غذایی بالاست که نقش مهمی در تغذیه سالم افراد جامعه خواهد داشت و با توکل به خدا و سالها تجربه و پشتکار همواره سعی و تلاش داشته که محصولات متنوع و با کیفیت برای هرنوع ذوق و سلیقه ایرانی تولید کند و با به خدمت گرفتن خطوط پیشرفته و استفاده از فن آوری روز در تولید پنیر پیتزا ، افتخار آن را داشته است که یکی از برترین تولید کنندگان انواع پنیر پیتزا در ایران باشد.

نو آوری، تحول گرایی، ارتقای کیفیت و مشتری مداری از جمله سیاست های مهم تولیدی شرکت نوین نسیم می باشد و کلیه محصولات این شرکت با پروانه ساخت از وزارت بهداشت و نشان استاندارد ایران روانه بازار شده و استقرار سیستم های مدیریتی باعث ارتقای روز افزون کیفیت محصولات شرکت شده است.

این شرکت در نظر دارد در بعضی از استانها به علاقمندانی که قصد همکاری دارند نمایندگی پنیر پیتزا اعطا نماید. بنابراین کلیه عزیزانی که در زمینه فروش و توزیع مواد غذایی فعالیت می نمایند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایند. این واحد صنعتی از حسن سلیقه شما برای انتخاب محصولات این شرکت کمال تشکر را داشته و خواهشمند است با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در ارائه هرچه بهتر محصولات یاری فرمائید.

شعار ما تولید محصول با بالاترین کیفیت می باشد

.