غذا با پنیر پیتزا

غذا با پنیر پیتزا تنوع بسیار بالایی دارد و انواع غذا‌های خوشمزه را می‌توان با این افزودنی‌ لذیذ درست کرد. مرغ، گوشت چرخ کرده، سیب زمینی، قارچ، بادمجان، نان تست ، سوسیس و سبزیجات انواع موادی هستند که با پنیر پیتزا ترکیب شده و یک غذای جدید ابداع می‌شود. چرا که پنیر پیتزا به غذاها، طعمی خاص و عالی می‌دهد و شما با این نوع غذاها قادر خواهید بود تنوع آشپزی خود را افزایش دهید. به خصوص اگر پنیر پیتزا را از برندهای شناخته شده و دارای نشان استاندارد تهیه کنید، طعم و کیفیت پنیر پیتزای تولید شده در شرکت نوین نسیم ارومیه با برندهای عاج و سهولان به سایر برندها قابل مقایسه نیست. کافیست یکبار امتحان کنید، نافته نماند که محصولات تولید شده با نام این دو برند هم اکنون به کشورهای عراق و پاکستان صادر می‌شود.

پنیر پیتزا درواقع جزو یکی از غذاهای با چربی و با کالری بالا به ‌شمار می‌رود؛ بنابراین مصرف بیش از حد آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با چند نوع غذای ساده با پنیر پیتزا آشنا کنیم.

2022-08-31

طرز تهیه غذا با سیب زمینی و پنیر پیتزا

2017-01-12

طرز تهیه خوراکی خوشمزه با مرغ و پنیر گودا

2016-04-01

طرز تهیه خوراک بادمجان با پنیر

2016-04-01

طرز تهیه پاستا

2016-04-01

طرز تهیه پیتزا رولی

2016-04-01

پیتزا پپرونی

اخذ نمایندگی پنیر پیتزا

شرکت فرآورده های لبنی نوین نسیم یکی از پیشگامان تولید پنیر پیتزای عاج و سهولان در ایران می‌باشد. این شرکت در نظر دارد در جهت اشتغال زایی در برخی از استانها به فعالان و علاقه مندان این حوزه نمایندگی فروش پنیر پیتزا اعطا نماید. دعوت می‌کنیم از کلیه عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند جهت دریافت نمایندگی فروش یا خرید عمده پنیر پیتزا با کارشناسان شرکت نوین نسیم تماس حاصل نمایند.